Iphone 5s GOLD 32GB

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SmartStore 05 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
iPhone 5s Gold 32GB

- Adapter dhe kufje
- 1 muaj test garancion
- I perodrur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim