Samsung gt-c3322

Shitet nga: roni 08 Gsh 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: LG
Modeli: C3310
shitet telefoni samsun gt-c3322.Telefoni ka facebook,twiter dhe google dhe kushton 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim