Samsung gt-c3322

Shitet nga: roni 20 Gsh 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: LG
Modeli: C3310
Shite telegoni. Samsung gt-c3322 ky telefon ka google,facebook,twiter.dhe kushton 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim