Telefon

Shitet nga: Roni 20 Gsh 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: LG
Modeli: C3310
shtet teleoni ne gjendje shum te rregullt esht me numra por ka facebook twitter dhe google per me shum kontaktoni ne nr.044553429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim