LG G3 NE GJENDJE SHUM TE MIR

Shitet nga: Besmir 20 Pri 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes LG G3 ne gjendje perfekte si i ri
tel ka 16GB dhe 2GB ram memorie
Oferta vlen vetem 2 jav e kom urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim