Monitori , Shtepiza , Tastatura, Mausi dhe tavol..

Shitet nga: Betim 25 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Eshte ne gjendje te mire
arsyja eshte qe kam mare nje llop top
Çmimi 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim