Numer per Biznes

Shitet nga: Arbnor 13 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes numrat 049800093 dhe 044800093 ose bëj ndrrim me iphone 6 e jepi edhe iphone 5. Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744800093..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim