Samsung Galaxy Note 4 SM-N910A latest Model Fact..

Shitet nga: mobilephonegeekzltd 13 Pri 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Item vjen me S pensione Charger- USB cable- Back mbuluar dhe Battery.

Hapur që do të përdoret me ndonjë kartë GSM Sim
16 MP kamera
Memory 32GB të brendshëm
2,7 GHz Quad-Core Processor
S Pen Mbështetje Komanda Ajrore Display
Main Display Size - 5,7 inç Quad HD Super AMOLED
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim