Samsung Galaxy S2

Shitet nga: Ron 16 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Samsung Galaxy S2.Me version 4.2.1. Total 606MB.I ri I përdorur vetëm 1 Vjet.Pa gërvishtje dhe pa thyerje.Kontaktoni ne FB:
roni.namani5 ndërrim Camera e telit. 8.0
Kablloja e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim