Samsung s3 i ri.

Shitet nga: ilir 10 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes samsung s3 i ri npaket me te gjitha paisjet qe nevojiten.
vjen me bateri shtes adaper ndegjojse dhe mbajtse per telefon
poashtu kan garancion 2vjet posedoj 10copa telefonat vin mbrenda 10dite ne kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim