Samsung tab 3

Shitet nga: ram 03 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
ne gjendje shum te mir pak i perdort shum
16gb
3g
me sim card
me sd card
ngjyr te bardh
punon shum mir dhe shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim