One plus one

Shitet nga: Armendi 21 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: C3350
Shes one plus one 16 GB Memorie Dhe 3GB Ram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim