Shes Samsung S6..32.Giga..Viber Fesbook Skype

Shitet nga: samsung 04 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Samsung S6-32.Giga. i ri shum kualitet i mir, shum i shepejt kopje e origjinalit dom than mas origjinalit prodhim i katarit ka WiFi dhe mund te instaloni te gjitha aplikacionet Ban me te gjitha karta e kosoves telfoni esht jashazkonisht i mir edhe 100% funksjonal facebook - viber - skype - whatsapp - etj.....ka adapter kabllen per PC per me shum thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim