Tablet Nextbook

Shitet nga: visar 04 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Tab.Nextbook vetem nje jave i perdorur dhe i thyer xhami , tauch nuk funksionon pa e riparu xhamin,per rregullim kushton 25deri 30 euro per ndryshe punon shume mire baterin e mban nje dite si te gjith tabletet vetem qe eshte thyr ekrani edhe ka dal jashte funksioni te gjitha i ka ne rregull po thuajse i ri .
Me Tablet vijen Usb cable dhe adapteri original.
Ram 1gb
proc.1.2 dualcore
vendin edhe per micro sd
memor 8gb
camera para 1.3 mbrapa 2 mp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim