htc ONE M7

Shitet nga: htc 13 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
htc one m7 ne gjendje teper te mir pa asnje vrejtje dhe shummmmm i ruajtun qmimi fiks i bardh 32 giga i ardhun nga austria...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim