iPhone 6/6s 16GB 64GB 128GB

Shitet nga: Valon 16 Nën 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes iPhone 6/6s ne Gjendje shum te mire dhe shume te rujtun
fotot orgjinale
i jap me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim