iphon 4 samsung galaxy S4

Shitet nga: urim 08 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes 2 telefona 1 iphon 4 dhe 1 samsing 4
jam te mir punojn shum mir te ardhur nga zvicrra
350 dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim