Mates i shtypjes se turbines boost gauge

Shitet nga: Turbina 29 Nën 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : GPS pajisje
Shes Boost gauge komplet me mbajtes i ri i pa perdorur

Ky zanokinesht montohet ne motorat benxin dhe dizel qe jan me turbo

ju mirpres edhe ne viber

049 853 835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim