Gomat 205 55 16

Shitet nga: Privat 10 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Gomat 205 55 16 Yokohama te perdoruara po ne gjendje te mire bojn edhe per nje dimer pa problem qmimi 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim