4 Fellne

Shitet nga: Arian 05 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 fellne te Fordit -R15-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim