4 Goma 225/55 R 16 95V ContiEcoContact CP

Shitet nga: Gon 17 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma T'VERËS
të përdorura vetem një sezon.
Në gjendje shum t'mirë.
Numri: 225/55 R 16 95V
Emri i prodhuesit : ContiEcoContact CP
Qmimi : 60€ për Copë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim