4 goma shum pak te perdorura dimenzioni 205/55R16

Shitet nga: dariol 20 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me dimenzion 205 / 55 R 16 shum pak te perdorura viti i prodhimit te gomave 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim