Bandasha 15 coll per golf 4- 5-6-7 audi passat

Shitet nga: privat 29 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasha 15 coll golf 4 5-6-7 audi passati
e tjera vetura
044600619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim