Bandasha

Shitet nga: Bujar 25 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat 15she per reno daci me 4 bulona 4 bandasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim