Bandasha 15

Shitet nga: Bujar 11 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandsshat 15 she per renoja dacije edhe kere tjera qi i kan 4 buluna jon te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim