Bandasha 15she

Shitet nga: Bujar 27 Tet 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bantasha 4 ratkapne dhe 16 bulona per Reno daci me ka 4 bulona per qko kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim