Bandasha dhe rotkapne 15 per Golf 4 dhe Bora

Shitet nga: Edi 27 Nën 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha dhe rotkapne 15 origjinale per golf 4 dhe bora. Shume pak te perdorura. Tel: 049-114-682 ose 044-114-682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim