Bandasha per fw golf 4-5 pasat

Shitet nga: Dini 02 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasha per golf 4-5 pasat audi cedy
Bandasha per opel 14 col 15 coll 16 coll
bandash 16 per pasat 3 c golf 5 audi etj qmim 80 euro
Bandsha per Mercedes


049 258 152 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim