Dy goma m+s

Shitet nga: Besi 02 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim