Elinda 3

Shitet nga: Enis 01 Jan 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim