FELLNE 17 COLL ME GOMA

Shitet nga: audi 16 Shk 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET 17COLL PER AUDI OSE NDRROJ ME FELLNE 16 COLL
FELLNET JAN SHUM TE MIRA PO NR I MADH PER KERR TEM PER KET ARSYE I NDRROJ
PER MA SHUM KONTAKTO NE NR 049 390 006,
GJINDEMI NE MALISHEV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim