FELLNE PER BMW

Shitet nga: fellne 19 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per bmw me goma MICHELIN 245 40 ZR18 URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim