FELLNE TE GOLF 5 . 6 passat 3c , passsat cc

Shitet nga: ram 19 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne ne gjendje shum te mir , jan 17
me goma te reja shum pak te perdorura
fellnet jan 2011 te passat cc
po ashtu nje grill i golf 5
dhe 4 spirala te reja te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim