FELLNE VOSSEN NEW MODEL 2015-2016

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 27 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE VOSSEN NEW MODEL 2015-2016
FELLNE PRE 13COLL DER 20COLL
www,autobuqa.com
autobuqa@hotmal.com
044 404 755
049 404 755
facebook.com\auto buqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim