FELLNE

Shitet nga: jashari 08 Sht 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet jan per A clas gumat jan per ver jan krejt pak te perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim