Felle Per Audi A8 dhe Golf 5

Shitet nga: jashari 08 Pri 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per audi a8 dhe per golf 5+37744414379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim