Fellga

Shitet nga: visar 11 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellga BMW me goma nr 16 Fellga pasat audi nr15 me goma dhe rrypa te siguris per naltsi te lart per siguri te jetes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim