Fellge

Shitet nga: Safet 06 Gsh 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellge Te per fiat Te ardhura nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim