Fellge

Shitet nga: Safeti 24 Tet 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellge per Fiat 14 Te ardhur nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim