Fellge

Shitet nga: Safet 25 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellge per Fiat 14 Po da Te ardhura Nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim