Fellgne

Shitet nga: haxhi 01 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgne te Golfit 3 (R15 - 185-55) shum tmira 4 copa nuk jon te demtune plus gumat jon shum te mira te veres mund te kontaktoni edhe ne viber qmimi i diskutushem. Boj ndrrim me fellgne tgolfit 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim