Fellme dhe Goma

Shitet nga: Abaz 13 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne me Goma jan te ardhura nga zvirca . Fellnet jan 15 .Jan per ford por i bejne makinave tjera. Qmimi eshte 200 euro.Numri kontaktues eshte 044 598 213 !dhe 045 334 090 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim