Fellne 17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: enver 26 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gona, me dimension: 225 / 45 / 17

Jan te ardhura nga Zvicrra

Bej ndrrim po ashtu me fellne dhe me goma me tjer...

Per ata te cilet jane te interesuar : 045-384-009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim