Fellne me guma 17 per golf 4

Shitet nga: xxxxx 26 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet me guma 17/ 225/ 45, ndrrohen me 15 per golf 4 fabrikisht

cmimi 270 te fundit

tel. +37744261788
Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim