Fellne

Shitet nga: Visar 18 Mar 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per audi passat etj
me 5 vrima
te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim