Fellne

Shitet nga: Nehat 05 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet komplet me guma te dimrit firma mishelin 16,205,50te pasardhura nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim