Fellne

Shitet nga: premtim 23 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet 205 40 zr 17 coll prej gjermanis me gjith goma, ose mundsi ndrrimi me ndonje lloj tjeter mundsisht 15 coll sepse keto 17 me duken te medha per veturen time
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim