Fellne 14

Shitet nga: xxx 27 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 14 me 4 goma 2 goma gimrit fellnet jan te importura nga jasht ,jan shum stabile dhe te balancuara , bej ndrrim me vetura shtoj pare ,kontaktoni numrin 045 545 100
viber 37745 545 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim