Fellne 14 me goma

Shitet nga: Egzon 09 Pri 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14 me goma te reja shum te rujtne nr 185/55 R14 me 4 shtrafa te interesuarit te lajmrohen ne nr telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim