Fellne 15"

Shitet nga: Prebreza 23 Qer 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15she qmimi 100€
Nr.kontaktues 044453447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim